KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13374088
nr 1337 4088
Peter Åström
(f. 1946), Sverige
Blandteknik, Skor. Signerad, daterad -79. Mixed media. Motivet: 75x57 cm
Peter Åström, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:08:27
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr